Hakkımızda

Hakkımızda


20 yılın üzerinde olan profesyonel iş hayatımızı 2012 yılında WD Kimya Hijyen & Aroma adıyla taçlandırdık. Konumuz ile ilgili firmamıza katma değer katacak, ulusal ve uluslararası rekabet gücümüzü arttıracak inovasyonel ürünleri tasarlayarak tercih edilen firma ve marka olmayı hedefliyoruz.

WD Kimya olarak kullanacağımız en yeni teknolojilerle kısa süre içerisinde sektörümüzün takip edileni olmayı hedeflemekteyiz. Siz değerli ulusal ve uluslararası iş ortaklarımızdan talep edilen ürünleri Ar-Ge merkezimizde değerlendirerek çözüm ortağınız olmayı amaç edindik.

Üretim tesisimizi uluslararası kalite standartlarına sahip olduğumuzu gösteren ve insan sağlığını önemseyen GMP (Good Manufacturing Practice) Sertifikası, İslami kurallara uygun olarak üretim yaptığımızı tescil eden Helal Sertifikası ve ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 45001 sertifikasına uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

WD Kimya olarak bizler, ulusal ve uluslararası toplumların daha iyi bir cilt sağlığı için doğaya ve kullanıcılara duyarlı ürünler geliştirmeyi amaçladık. Sunduğumuz çözümler ile kaliteyi verimliliği ve ulaşılabilirliği en üst seviyeye çıkararak her yerde daima ulaşılabilen bir çözüm ortağınız olacağımızı taahhüt ediyoruz.

Sektörel deneyimimizi, bizim ile aynı misyona sahip değerli is ortaklarımız ile sizlere en iyisini sunma gayretindeyiz. Sizlere en iyisini sunarken, misyonumuz kişisel hijyen bilinci oluşturulması, doğru ürün, dogru bilgi bilinçli kullanım ile sağlıklı nesiller yetiştirilmesini hedeflemektedir.

Tecrübeden gelen kalite,

• Minumum ambalaj kullanılmaktadır.

• Biyolojik olarak parçalanabilmektedir.

• Dogaya uygun kullanımı hakkında bilgi içerir.

• Yüksek kaliteye sahiptir.

• Muadillerine göre mükemmel performans verir.

• Tehlikeli ve alerjenik maddeler içermez.

• Çevreye en düsük etkiye sahiptir.

• Anti-alerjeniktir.

WD Kimya olarak her türlü gelişmeyi siz değerli iş ortaklarımıza sitemizde yer alan haber ve kilometre taşlarımız bölümünde paylaşacağız.

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı