Neden Köpük Sabun ?

Neden Köpük Sabun ?
Neden Defense ?

Neden Köpük Sabun…

  • Günümüzde önemi daha çok anlaşılan su kullanımınında minumum %60 oranda tasarruf sağlamaktadır.  
  • Çocuklarımızın kolay kullanımı ve el yıkama alışkanlığı kazandırılması bizleri en kaliteyi en uygun fiyatlarla sunabilmeyi amaç edinmemizde önemli bir neden olmaktadır.
  • Sıvı sabunlarda bir basımda 2-3 gr ürün tüketimi yapılırken ve bu miktar köpürtmek için elimizi suyun altına tuttuğumuzda ürünün %50’si kullanılamadan su ile beraber akıp gitmektedir. Kullanıcı yeterli köpürtme yapamadığı ve tatmin olamaması nedeni ile bu işlemi tekrarlamaktadır. Fakat Defense Antibakteriyel Köpük Sabun dispenserlerinde bir basım ile 0,5 ml ürünü 10 katı hava ile birleştirerek köpük olarak vermektedir. Kullanıcının avucu yeterli miktarda dolduğu için ve ekstra köpürtmeye ihtiyaç duymadan elini doğru ve yeterli bir şekilde temizleyebilmektedir.
  • Sıvı sabun kullanımında elimizi köpürtmenin ardından durulamaya geçtiğimizde, elimizdeki mevcut kayganlığı atmak için Antibakteriyel Defense Köpük Sabun’ a kıyasen minumum su tüketimi 4 ile 5 katına çıkmaktadır.
  • Talebiniz üzere İstanbul içinde 48 saatte ürün teslimi ve/veya tedarikini kurumumuzdan temin ettiğiniz aparatlarımızın montajını bedelsiz yaptığımızı, kurumunuzun ihtiyaçlarına paralel getireceğiniz taleplere yönelik promosyon uygulamaları ve/veya sözleşme karşılığında özel fiyatları sunduğumuzu ve/veya dispenserlerimizi bedelsiz veya çok iyi rakamlar ve vadeler ile birlikte verdiğimizi,  uyguladığımız dispenser ve beraberinde servis ile kontrol hizmetleri sunduğumuzu, belirli aralıklarla sertifikalı ve ücretsiz “Kişisel ve Genel Hijyen Eğitimi” verdiğimiz hususlarında şahsınızı kurumunuzu bilgilendirir, birlikte çalışma şartlarının oluşmasını temenni  ederiz.
  • Bu bağlamda; daha detaylı bilgi alabilmeniz ve/veya verebilmemiz için davetinizi veya bizleri arayarak ziyaret etmemizi isteme talebinizi kurumumuza iletmenizi beklediğimizi belirtir, her türlü soru ve beklentileriniz için info@wd.com.tr mail atarak bilgi isteminde bulunabilir veya firmamızı arayabileceğinizi ifade eder; çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı