Yaşam için Hijyen

Yaşam için Hijyen
Hijyen için Defense

Tecrübeden gelen kalite,

 

WD Kimya olarak bizler, ulusal ve uluslararası toplumların daha iyi bir cilt sağlığı için doğaya ve kullanıcılara duyarlı ürünler geliştirmeyi amaçladık. Sunduğumuz çözümler ile kaliteyi verimliliği ve ulaşılabilirliği en üst seviyeye çıkararak her yerde daima ulaşılabilen bir çözüm ortağınız olacağımızı taahhüt ediyoruz.

 

Sektörel deneyimimizi, bizim ile aynı misyona sahip değerli iş ortaklarımız ile sizlere en iyisini sunma gayretindeyiz. Sizlere en iyisini sunarken, misyonumuz kişisel hijyen bilinci oluşturulması, doğru ürün, doğru bilgi bilinçli kullanım ile sağlıklı nesiller yetiştirilmesini hedeflemektedir.

Defense etiketi ile neyi taahhüt ediyor ?

 

  • Minumum ambalaj kullanılmaktadır.
  • Biyolojik olarak parçalanabilmektedir.
  • Doğaya uygun kullanımı hakkında bilgi içerir.
  • Yüksek kaliteye sahiptir.
  • Muadillerine göre mükemmel performans verir.
  • Tehlikeli ve alerjenik maddeler içermez.
  • Çevreye en düşük etkiye sahiptir.
  • Anti-alerjeniktir.

Neden Defense Antibakteriyel Köpük Sabun…

Alkali ve sabun içermeyen Defense, sağlıklı cildin asit değeri olan 5.5 pH a sahip. Zararlı nitrosamin ve formaldehit içermediği gibi Antibakteriyel özelliği ile akne ve egzamaya karşı etkili. Sağlık bakanlığı onaylı Üniversite ve yetkili laboratuarlarda yapılan klinik çalışmalar ile ispatlanmış bu formülü ellimizi bakterilerden arındırırken, bakterilerin cilde yerleşmesine mani oluyor. Hipoalerjenik olması sebebi ile ürünlerimiz hassas ciltlerde de güvenle kullanabilirsiniz.

Ürünlerimiz Vegetarian olup, testleri kesinlikle hayvanlar üzerinde denenmemiştir. Yapılan tüm kimyasal analiz, mikrobiyolojik etkinlik, kısa ve uzun stabilite testleri ile dermatolojik test raporlarına web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dispenserlerimizde tek kullanımlık refil kullanılmaktadır. Doldurabilir dispenserlerin aksine ürünlerimizde hazne sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla dispenserlerimizde ürün beklemesi söz konusu değildir.

Tasarımı ve pratik kullanımını yanında dispenselerimiz 1. Sınıf ABS den üretilmiştir. 1000 ml kapasitesi ile pratik ve uzun kullanım süresi sağlamaktadır.

Defense ile yeniliği yakalayın...

Sıvı sabunlara göre çok daha ekonomik olan White Defense, son günlerde önemini daha çok anladığımız su ve zamandan da tasarruf etmemizi sağlıyor. Tüketicisinin beğenisini fazlasıyla hak eden Defense Hijyenik Köpük Sabun’ u bir kere kullanmanız yeterli. 

İçeriğinde bulunan doğal nemlendiricilerle cildinizin nem dengesini korur, ilk yıkamada fark edilen tazelik ve yumuşaklık kazandırır. Her yerde rahat kullanım sağlar.

Hoş kokulu parfümü ile rahatlatır. Cilde uyumlu pH 5.5 değeri sayesinde el ve vücut temizliğinde güvenle kullanılır.

Kati ve sıvı sabunların aksine Defense, ihtiyacımız olan 0,6 ml konsantre ürünü 10 kati hava ile karıştırarak elimize köpük olarak veriyor. Defense, kolay kullanımı, kısa süre içinde el yıkama alışkanlığı kazandırması, ekonomik ve hijyenik olması tercih edilmesinde önemli bir etken.

Bakteri transferi ve etkisini daha uzun muhafaza etmesi için tek kullanımlık PE ambalajlarda kullanımınıza sunulmuştur. Dispenseri ile birlikte kullanımı uygundur. Direkt kullanımı konsantre olması dolayısıyla tavsiye edilmemektedir.

 

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı